Справжній цифровий банк

Справжній цифровий банк

Sense SuperApp — єдиний центр керування твоїми фінансами від Sense Bank. Особисті гроші та кошти ФОП в одному додатку
<span>Скануй</span> та оформлюй картку онлайн
Встановлюй додаток та оформлюй картку онлайн
Скануй та оформлюй картку онлайн
Цифрова версія першої картки оформлюється за 5 хвилин у повному онлайні — через Дію або відеочат з агентом підтримки. Якщо потрібен пластик — замовляй у будь-яку зручну мить
<span>Скануй</span> та оформлюй картку онлайн
Зрозумілий робочий простір
Усього 5 кнопок — і 5 хвилин, щоб дізнатися все про їхні можливості
Зрозумілий робочий простір
Особисті гроші
Тонна правильних функцій
З цифровим банком твої гроші можуть майже все. Наприклад:
Депозити
Депозити
Створили для тебе ідеальний баланс — класні вклади та легкість керування ними. Швидкі та тривалі депозити із високими ставками, "Збірка" для збору грошей та отримання % з них + ручне налаштування головних параметрів або повна автоматика. Обираєш, що тобі вигідніше — керуєш, як тобі зручніше:)
Картки
Картки
Швидка оплата тисячі послуг
Швидка оплата тисячі послуг
Перекази
Перекази
Збірка
Збірка
Військові облігації
Військові облігації
Моментальна розстрочка
Моментальна розстрочка
Тягни-Кидай
Тягни-Кидай
Персоналізація
Персоналізація
Токени й підписки
Токени й підписки
Довідки
Довідки
Персональний фінансовий помічник
Персональний фінансовий помічник
А ще в Sense всюди кешбек — Cash’u Club
Деталі
До 7 категорій із кешбеком до 6%
Cash’u Club працює автоматично — його не потрібно вмикати. Просто раз на місяць обирати категорії витрат, що підходять, щоб ефективно збирати кешбек
До 7 категорій із кешбеком до 6%
Бізнес-гроші
Що може ФОП у Sense
Не потрібно нікуди переходити або навіть перемикати режими. Цифровий банк однаково добре допомагає керувати особистими грошима і коштами на бізнес-рахунку! Одночасно
Відкривай
Відкривай
Бізнес-рахунок в UAH (а потім, якщо треба, в USD/EUR) — просто в Sense SuperApp за декілька хвилин. Та одразу випускай цифрову бізнес-картку з цілодобовим доступом до коштів. Пластикову — будь-якої миті з доставкою на Нову Пошту
Керуй
Керуй
Бізнес-рахунком та бізнес-карткою. Дивись актуальний баланс, чинні тарифи та детальну історію платежів. Доступ до керування рахунками ФОП у Sense SuperApp може мати і довірена особа — наприклад, бухгалтер
Сплачуй податки
Сплачуй податки
А Sense SuperApp попіклується, щоб реквізити були правильними
Отримуй перекази
Отримуй перекази
За номером бізнес-картки, за реквізитами IBAN або QR-кодом
Продавай валюту
Продавай валюту
Онлайн з рахунку ФОП. 24/7:)
Проводь платежі
Проводь платежі
І не забувай створювати для них шаблони, щоб потім платити ще швидше:) А гроші з рахунку ФОП на свою особисту картку в Sense Bank можна переказати в один дотик
Формуй виписки та довідки
Формуй виписки та довідки
Робити це можеш коли завгодно. А надсилати із Sense SuperApp їхню цифрову копію — куди завгодно. Щодо еквайрингу також можна замовити виписку на E-mail по одній або декількох торгівельних точках
Показати більше
Ставати ще кращим та зручнішим, ніж раніше.
Це принцип.
У цьому і є Sense!
Завантажуй<br>Sense SuperApp
Завантажуй
Sense SuperApp
Один цифровий банк для всіх твоїх фінансових додатків
Завантажуй<br>Sense SuperApp
Залишились питання?
Що таке онлайн-банкінг?
Якщо коротко, це банк у телефоні. Онлайн-банкінг — це послуга, яка надається банками для виконання банківських операцій через інтернет. У Sense Bank — це Sense SuperApp. Мобільний банк допомагає клієнтам здійснювати різноманітні фінансові операції, керувати своїми рахунками та виконувати інші банківські дії за допомогою смартфона.
Як виглядає онлайн-банкінг Sense Bank?
Sense SuperApp — це універсальний онлайн-банкінг зі зручним та багатофункціональним інтерфейсом. Робочий простір банкінгу вміщує в собі п’ять кнопок меню:
1. Робочий стіл, який ви можете змінити за своїми потребами.
2. Вкладка «Продукти», де ви будете бачити та контролювати свої рахунки.
3. Чат та відеочат, до якого ви можете звернутися в будь-який момент та дізнатися відповіді на будь-які питання.
4. Профіль з вашими особистими даними та корисними налаштуваннями.
5. Медіа Now всередині мобільного додатку Sense Bank.
Які функції має мобільний банкінг Sense?
Онлайн-банкінг Sense SuperApp пропонує безліч зручних та корисних функцій:
- Можливість здійснювати платежі на користь понад 3 000 організацій, починаючи від комунальних платежів до витрат на навчання. Щоб зробити платіж, необхідно вибрати потрібну організацію у вкладці «Платежі». Щоб зробити оплату ще швидше, можна створювати шаблони операцій та додавати їх на свій робочий стіл. До речі, поповнення мобільного та оплата комунальних послуг доступні без додаткової комісії.
- Сервіс «Зібрати гроші». Для того, щоб розділити загальний рахунок у кафе, зібрати кошти на подарунок або іншу потребу, достатньо просто поділитися посиланням на збір чи дозволити сканування QR-коду. Відправники коштів можуть здійснювати перекази з картки будь-якого банку.
- Телефонний банкінг Sense SuperApp пропонує сервіс «Збірка», який дозволяє накопичувати кошти для ваших мрій та отримувати відсотки на вже накопичену суму.
- У розділі налаштувань ви можете переглянути всі пристрої, до яких ваша картка була додана, і керувати підписками на різноманітні сервіси (хмарні, музичні, геймерські та кіносервіси).
- Зручне отримання переказів на свій рахунок, здійснення платежів за допомогою номера картки та телефону, IBAN і QR-коду. Просто створіть QR-код своєї картки через онлайн-банкінг Sense Bank та поділіться ним для отримання переказів на свій рахунок чи для здійснення платежів за допомогою QR-коду.
- На робочому столі додатку ви знайдете зручні ярлики для керування вашими рахунками з коштами, шаблонами операцій, а також функцією «Історія» та «Переказ/Платіж». Просто перетягуйте один ярлик на інший, щоб здійснювати необхідні платежі.

До того ж онлайн-банкінг дає можливість налаштувати все під вас. Ви можете вибрати мову та стиль спілкування, а також вибрати одну з двох доступних тем — світлу чи темну. Ви також можете змінити фон робочого столу, встановити власний аватар та налаштувати звуки.
Також ви можете оновити дизайн своєї картки, використовуючи тематичні скіни. Крім того, використовуйте онлайн-банкінг Sense Bank з Apple Pay / Google Pay для зручних та безпечних платежів.
Чи має онлайн-банкінг програму кешбеку?
Cash’u Club — програма винагород у Sense SuperApp. Щомісяця у клієнтів є можливість вибрати до 7 категорій з кешбеком до 6% та скористатися акціями від партнерів Sense Bank. Нещодавно з’явилася особлива категорія — 0,5% кешбеку в разі оплати гаджетами з Apple Pay / Google Pay в категоріях, які не було вибрано на початку місяця.
Також накопичені бонуси можна відправити на підтримку Збройних Сил України або обміняти на шанси для участі в розіграші.
Як оформити картку через електронний банкінг?
Оформити цифрову картку у валютах UAH/USD/EUR в мобільному банкінгу Sense Bank можна двома способами:
1. Швидко — через додаток Дія. Для цього онлайн-банкінг повинен побачити цифрові копії ваших документів, які ви можете надати з Дії. Після цього можна вибрати потрібну картку та оформити її.
2. Спокійно — за допомогою відеочату. Агент мобільного банкінгу Sense Bank відповість на всі запитання та заповнить анкету.
Потрібна пластикова версія картки? Можна замовити її безкоштовну доставку через сервіс «Нова пошта». Також ви можете легко блокувати та розблокувати картку в онлайн-режимі, замовити перевипуск у разі втрати, крадіжки, закінчення терміну дії.
Як виглядає рахунок ФОПа у Sense SuperApp?
Онлайн-банкінг Sense Bank допоможе з легкістю керувати рахунками ФОПа. Що можна робити:
• переглядати баланс, тарифи, історію;
• переказувати інвалюту та гривню на особистий рахунок;
• сплачувати податки;
• отримувати квитанції;
• формувати виписки та реквізити рахунку.