preloader

Курс валют 08 грудня 2024

USD / UAH

Купівля

41.38

Продаж

41.75

EUR / UAH

Купівля

43.80

Продаж

44.45

EUR / USD

Купівля

1.0465

Продаж

1.0665

Архів курсів

Обмін валют у додатку Sense SuperApp

Онлайн 24/7 з будь-якої точки світу

Швидке оформлення валютної картки в пакеті послуг White, Black або Graphite

Можливість купити валюту миттєво або під депозит

Вигідний курс

Без комісії банку

Прямий обмін між USD та EUR та обмін на гривню — без обмежень щодо суми

Завантаж Sense SuperApp

Купуй валюту миттєво

Онлайн в Sense SuperApp

  • максимальна сума — 50 000 грн/міс. в еквіваленті
  • зарахування валюти — одразу на валютну картку / рахунок
  • без комісії банку

Щоб купити, потрібно:

  • Мати дебетову картку White, Black або Graphite в іноземній валюті. Відкрити картку можна онлайн в Sense SuperApp.
    Детальніше
  • на головному екрані мобільного додатку натиснути «Переказ/Платіж»
  • перейти в меню «Обмін валют»
Купити

Купуй валюту під депозит

Онлайн у Sense SuperApp

  • максимальний ліміт — 200 тис. грн/міс.
  • мінімальна сума вкладу — 200 дол. США/євро
  • строк розміщення — від 3 до 60 міс.
  • ставка в дол. США — від 1,00% до 1,50%, в євро — від 0,01% до 0,75%

Щоб оформити, потрібно:

  • Мати активну картку White, Black або Graphite в іноземній валюті (валюті депозиту), куди буде зарахована куплена валюта після закінчення депозиту. Відкрити картку можна онлайн в Sense SuperApp.
    Детальніше
  • на головному екрані мобільного додатку натиснути другу нижню кнопку
  • перейти в меню “Депозити”

Всі вклади клієнтів АТ "Сенс Банк" 100% гарантовані Фондом гарантування протягом дії воєнного стану та 3-х місяців з дня його припинення чи скасування. Надалі сума відшкодування становитиме не менше 600 тис. грн. Реєстраційний номер учасника Фонду №048 від 02.09.1999 року, свідоцтво №045 від 05.12.2022 року.

Купити

Обмін валют у касі відділення

  • тримаємо вигідний курс
  • купівля/продаж валюти на будь-яку суму в межах залишку в касі
  • у будь-якому відділенні банку
Знайти найближче відділення

Додатково

Додаткова інформація

Вартість супровідних послуг банку, кредитних посередників та третіх осіб: супровідні послуги відсутні

Публічна пропозиція АТ "СЕНС БАНК" на укладання Договору про надання платіжних та фінансових послуг ФО

Актуальна версія з 22.01.2024

Архівна версія (з 01.01.2024 по 21.01.2024):

Архівна версія (з 17.07.2023 по 31.12.2023):

Архівна версія (з 21.06.2023 по 16.07.2023)

Архівна версія (з 01.04.2023 по 20.06.2023)

Архівна версія (з 01.12.2022 по 31.03.2023)

Архівна версія (з 15.01.2021 по 30.11.2022)

Архівна версія (з 15.12.2020 по 14.01.2021)

Архівна версія (з 09.07.2020 по 14.12.2020)

Поширені питання

Що таке режими валютного курсу?

Режим валютного курсу є однією з найважливіших складових валютної політики кожної держави. Він визначає не тільки курси валют в банках на сьогодні, але й те, як держава буде контролювати вартість своєї валюти відносно інших валют та міжнародного валютного ринку. Також він може мати значний вплив на економіку країни, а також на зовнішньоекономічні відносини з іншими державами.

Найбільш поширеними режимами є плаваючий та фіксований.

  • Плаваючий валютний курс формується на біржах на основі попиту і пропозиції на валютному ринку. Зазвичай він забезпечує більш гнучкий підхід до регулювання курсу обміну валют та дозволяє йому адаптуватися до змін в економіці країни.
  • Фіксований валютний курс встановлюється у Нацбанку як фіксоване значення на певному проміжку часу. Це може допомогти зберегти стабільність в економіці та політичній сфері, але може бути менш ефективним у забезпеченні конкурентоспроможності країни на міжнародному ринку.

У чистому вигляді ці режими зустрічаються рідко. Наприклад, курс може бути зафіксований, але його підтримку на заданому рівні Нацбанк буде здійснювати шляхом валютних інтервенцій, а не у вигляді прямої вимоги, встановленої в законі. Також курс обміну валют може фіксуватися не точно, а у вигляді діапазону (валютного коридору).

Від чого залежить, який курс валют буде сьогодні?

Ринковий обмінний валютний курс в Україні встановлюється на міжбанківському валютному ринку через попит та пропозицію.

Продавці (наприклад, експортери або іноземні інвестори) виступають як представники “пропозиції” – вони продають долари, що отримали за продаж товарів за кордон, і отримують гривні.

Зі сторони “попиту” (уявімо, що в цей день курс валют євро вигідніший) купці міняють гривні на євро: можливо, це імпортер хоче закупити товари за кордон за євро; інший варіант – звичайні українці намагаються вивести гроші чи зберігати заощадження в іноземній валюті.

Національний Банк України займається інтервенціями на ринку, купуючи та продаючи іноземну валюту для згладжування "скачків" і поповнення своїх золотовалютних резервів.

Крім того, НБУ може продавати долари зі своїх ресурсів за ринковим курсом, щоб зменшити можливість "скачків" на ринку в разі, якщо уряд буде звертатися до нього для купівлі доларів.

Чому курс НБУ і курс валют на сайті будь-якого українського банку різняться?

Оскільки на міжбанківському валютному ринку ціни змінюються ледь не щосекунди, розрахунковий курс від НБУ допомагає різним контрагентам (сторонам однієї угоди) у здійсненні валютних операцій. 

Кожен банк своєю чергою визначає власний курс купівлі-продажу валюти на міжбанківському ринку. Курси обміну валют, пропоновані банками та обмінними пунктами, як правило, трохи нижчі, ніж курси НБУ, щоб врахувати їхні витрати на операції. Найчастіше більші банки мають кращі курси купівлі-продажу валют через свій більший обсяг операцій та більшу доступність до міжбанківського ринку, що дозволяє їм зменшувати витрати.

Курс валют на сьогодні в банках можна дізнатися за допомоги спеціалізованих сайтів з онлайн-курсом валют, також ви можете перевірити актуальний курс валют долар-євро до гривні на сайті та у застосунку Sense Bank.

При обміні валюти в банку у вас може бути можливість обміняти валюту особисто у відділенні, онлайн на сайті банку або за допомогою дебетової картки, прив'язаної до вашого рахунку. Обмінні курси можуть відрізнятися залежно від способу обміну, тому важливо порівняти курси для кожного варіанту.

Що таке комерційний курс валют?

Для підприємств, що здійснюють міжнародні операції, НБУ встановлює окремий обмінний курс валют – комерційний. Він часто є більш вигідним, ніж стандартний обмінний курс.

Комерційний курс використовується при обмінних операціях суб'єктів господарювання, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

З курсами валют для бізнесу в Sense Bank можете ознайомитись за посиланням.

Як купити валюту під депозит?

Коли з’являється необхідність придбати валюту – українці можуть скористатися двома варіантами. Перший спосіб – перевірити, чи вигідний курс валют на сайті та обміняти готівку в касі банку.

Другий варіант – придбати валюту для розміщення на депозит на 3 місяці або більше. Відкривайте в Sense SuperApp депозит з валютообміном зі ставкою до 4% річних у доларі США та керуйте своїми коштами через телефон.

Деякі банки в Україні пропонують можливість придбати іноземну валюту на депозит, що дозволяє зафіксувати вигідний обмінний курс на певний період часу. Це може бути хорошим варіантом для тих, хто хоче застрахуватися від валютних коливань.

Чи є обмеження при обміні валют?

Національний банк України встановив обмеження (постанова Правління НБУ № 18 від 24.02.2022 “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану”), вони не дозволяють здійснювати валютні операції за наступними умовами:

  1. З використанням російських рублів (RUB) та білоруських рублів (BYN).
  2. Якщо однією зі сторін є юридична / фізична особа, яка зареєстрована / проживає в російській федерації / Республіці Білорусь.
  3. Для виконання зобов'язань перед юридичними / фізичними особами, які перебувають в Російській Федерації / в Республіці Білорусь.

Нагадаємо, що всі вклади клієнтів Sense Bank на 100% гарантовані Фондом гарантування протягом дії воєнного стану та 3-х місяців з дня його припинення чи скасування.

У якій валюті краще зберігати заощадження під час війни?

Історичний досвід показує, що українці найчастіше обирають долар і євро, проте на цей вибір також впливає велика кількість факторів: від того, який курс валют на сьогодні до тривалості збереження і тенденцій на міжнародних ринках.

Курси долара і гривні залежить від динаміки постачання міжнародної фінансової допомоги нашій державі. Своєю чергою, євро – одна з найбільш часто обмінюваних валют в Україні, а курс валют євро на сьогодні пропонує певну стабільність, що робить його привабливим для зберігання коштів.

Попередження:

1. Наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

  • Клієнт зобов’язаний оплачувати винагороду банку за надання даної послуги згідно встановлених та діючих тарифів в момент надання послуги або в інший срок, якщо такий визначений тарифами.

  • Клієнт зобов’язаний надати на першу вимогу банку документи та/або відомості необхідні для отримання відповідної послуги згідно внутрішніх положень банку та/або діючого законодавства України.

  • В разі невиконання Клієнтом обов’язків, передбачених договором про надання банківських послуг, Клієнт нестиме відповідальність згідно умов договору.

2. Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

3. Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

4. Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

5. Клієнт має право на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.