preloader

Sense-Pay

Унікальний сервіс Sense-Pay покликаний спростити й полегшити розрахунки Вашої компанії з контрагентами та роботу з готівковою торговою виручкою
Оформити заявку

Загальна інформація

Унікальний сервіс Sense-Pay покликаний спростити й полегшити розрахунки Вашої компанії з контрагентами та роботу з готівковою торговою виручкою. Це унікальне технологічне рішення дозволяє підприємствам швидко, легко, зручно і безпечно приймати платежі від фізичних осіб та підприємців або здавати торгову виручку на своїй території у спеціальне електронне сховище банку (термінал самообслуговування) без участі інкасаторів і касових банківських працівників.

Технологія сервісу передбачає взаємодію ERP-системи клієнта і систем банку. Формування клієнтом рахунку або видаткової накладної у своїй обліковій системі буде автоматично створювати прибутковий касовий документ у системі банку. Можливе формування реєстру платежів.

Ідентифікатором для пошуку платіжного документа або реєстру в терміналі є унікальний номер, відображений у видатковій накладній або присвоєний касиру підприємства. Введення ідентифікатора на екрані терміналу дозволяє платнику знайти платіж і здійснити його.

Після внесення грошових коштів ERP-система клієнта отримує інформацію про оплату/внесення виручки, а кошти зараховуються на його поточний рахунок в режимі онлайн.

Функції Sense-Pay

Основні переваги

01.

Скорочення ресурсів

на взаємодію з фіскальною службою
02.

Миттєве зарахування

коштів на поточний рахунок підприємства
03.

Функція «Прийом платежів»

повна відмова від касових апаратів і касової дисципліни, економія на утриманні касирів, інкасації
04.

Функція «Здача виручки»

економія часу касирів на перерахунок, обробку готівки і підготовку її до інкасації

Сервіс Sense-Pay забезпечує автоматичне виконання наступних операцій:

Прийом платежів від фізосіб і СПД (платників) на користь підприємства за товар/роботи/послуги

Погашення кредитів/розстрочки за придбаний товар (нерухомість/авто), прийом виручки від розповсюджувачів продукції

Здача торгової виручки та прийом орендних платежів та торгової виручки