preloader

Кредитні картки

АТБ

Картка для найвигідніших покупок в мережі АТБ

Знижки до 40%

У момент сплати

До 62 днів

Пільговий період на покупки за кредитним лімітом

До 24 місяців

Розстрочка під 0,01%

Red 2.0

Особлива, як у всіх. Тільки червона

До 200 000 гривень

Кредитний ліміт

Кешбек щомісяця

до 6% в Cash’U CLUB

24 місяці

Розстрочка

Твоя картка «Вигода»

Отримуй більше кешбеку

1% всюди від банку

та +1% в Епіцентрі

4% річних

Дохід на залишок коштів на картці

Caméléon

Твоя картка з надможливостями

0,01% річних

На всі покупки

Кешбек щомісяця

до 6% в Cash’U Club

5% від суми кредиту

Мінімальний щомісячний платіж

Red Cash

Зняття готівки без комісії

До 7

Категорій кешбеку

До 200 000 грн

Кредитний ліміт

0 грн

За зняття готівки в будь-якому банкоматі

Поширені питання

Що таке кредитні картки та в чому їхні переваги?

Кредитка, як її часто називають у живому спілкуванні, — вид платіжної банківської картки. Від звичайних дебетових, що містять лише особисті кошти, їх відрізняє наявність кредитного ліміту, наданого Sense Bank. 

Миттєві кредитні картки, що видаються часто просто в банківських додатках і не потребують відвідування відділень чи отримання фізичної картки, з’явились відносно нещодавно: більшу частину своєї історії фінансовий інструмент керувався банками повністю в ручному режимі, залежав від пакета зібраних документів, позиції банківського співробітника та інших речей. Частина умов діють і зараз, але сама механіка отримання та користування значно спростилась.

Як вони працюють сьогодні, що таке віртуальні картки та з чого складається вибір клієнта Sense Bank — розбираємо нижче.

Якими бувають кредитні картки Sense Bank?

Найголовніше — всі вони бувають цифровими. Це означає, що оформлення доступне просто в цифровому банку Sense SuperApp: довгі походи відділеннями та збір документів замінили декілька дотиків та пара хвилин вільного часу. Кредитка онлайн – означає чесний онлайн: оформити можна звідки завгодно, працює одразу.

Характеристики карток різних банків України відрізняються. Якщо це Sense Bank, то кредитка може бути такою:

  1. Класична – зі схваленим кредитним лімітом. Під опис підходять Red 2.0 та Red Cash: максимум обох складає 200 000 гривень.
  2. Кобрендова – з особливими умовами для визначеної мережі магазинів. У Sense Bank це “Вигода”, розроблена спільно з “Епіцентр”. Така кредитка онлайн оформлюється так само просто, як і інші, вигідна при будь-яких розрахунках, але в найбільшій українській мережі товарів для дому та будівництва в неї діє додатковий кешбек.
  3. Кредитно-дебетова – що поєднує головні переваги обох типів карток. Звісно, ми про Cameleon від Sense Bank: перша картка подібного типу на українському ринку дозволяє і користуватися наперед схваленим кредитним лімітом, і перетворити картку на щоденний інструмент. Також сюди належить і згадана раніше "Вигода".

Як обрати картку?

Найкращі кредитні картки завжди володіють однією-двома перевагами над конкурентами: ідеально, коли перевага збігається з потребою. 

Припустимо, ви вирішили оформити її в Sense Bank. Кредитка являє собою набір характеристик:

  1. Кредитний ліміт. Максимальна кількість грошей, на які можна розраховувати при оформленні. У Sense Bank наразі така сума складає 200 000 гривень.
  2. Спосіб оформлення. Ми вже згадували вище, що в Sense Bank кредитка, будь-яка, може бути оформлена онлайн в цифровому банку Sense SuperApp за декілька хвилин — надалі існує можливість дозамовити для неї пластиковий аналог. 
  3. Тип. Кредиткою для повсякденних витрат може бути Cameleon, для більш стандартних ситуацій “взяв кредит – купив, що треба” існує лінійка класичних Red, а якщо ви часто відвідуєте гіпермаркети “Епіцентр”, то логічним вибором буде “Вигода”.

Найбільш вигідні кредитні картки часто виявляються такими, серед іншого, завдяки своїм можливостям: унікальна Cameleon своїми кредитно-дебетовими “сторонами” забезпечує щоденний комфорт для взагалі будь-яких фінансових задач.

Кредитні картки без відмов – такі існують?

Ні. Головним критерієм для видачі клієнту Sense Bank, як і раніше, залишається його кредитна історія: детальний перелік минулих та нинішніх кредитних активностей людини. Звичайно, протермінований кредит негативно на неї вплине, а от відповідальна фінансова поведінка стане гарантованим плюсом.

Навіщо брати кредитну картку?

Кредитні картки – це один з найбільш зручних фінансових інструментів серед тих, що існують. Ви отримуєте миттєвий доступ до необхідної суми, яку не довелося місяцями збирати або позичати частину — і можете негайно нею розпоряджатися. Усі умови для них заздалегідь прописані та закріплені — наприклад, механіка повернення суми використаного кредитного ліміту.

Кредитка Sense Bank – надійний та безпечний спосіб отримати необхідне швидко та в повному онлайні. До речі, до них безкоштовно додаються зручні функції. Наприклад:

  1. Підтримка 24/7. Кожен агент підтримки Sense Bank – жива людина, яка обов’язково розбереться у вашій проблемі в разі її виникнення та докладе всіх зусиль, щоб допомогти її вирішити.
  2. Цифровий банк. Кредитні картки онлайн керуються в Sense SuperApp, і це повний набір можливостей: від контролю покупок і дат із сумами майбутніх платежів до зміни статусу кредитки.

Наостанок – лайфхак: якщо не можете обрати кредитку, що вам підходить, зверніться до агентів підтримки Sense Bank на кнопці “Допомога”. Вони обов’язково допоможуть.

Що таке Додаткова Картка і для чого вона потрібна?

Додаткова Картка - платіжна Картка МПС Visa/MasterCard, яка випускається Банком на ім’я Клієнта або Довіреної особи та та має спільний з Основною Карткою Держателя Рахунок і платіжний ліміт.

Додаткова Картка видається на строк, що не перевищує термін дії Основної Картки, яка оформлена Банком до Рахунку, до якого оформляється Додаткова Картка. В разі, закінчення Строку дії Основної Картки, Додаткова Картка перевипускається на умовах та в порядку, передбачених цим Договором для перевипуску Основної Картки.

Випуск та обслуговування Додаткової Картки здійснюється на умовах Тарифів на видачу та обслуговування Основної Картки, що емітована Банком Клієнту до Рахунку, до якого випускається Додаткова Картка.

Додаткова Картка АТБ, яка випускається до Основної картки, дає можливість при розрахунках в мережі магазинів АТБ отримувати знижки від 5% до 40% на певний перелік товарів.

Тарифи та умови

АТ «Сенс Банк», емітент платіжних карт МПС Visa Int. і MasterCard Worldwide, пропонує фізичним особам ознайомитися: