preloader

Програми страхування

Є сенс подбати про своє майбутнє

Обирай потрібну

Автоцивілка

Забезпеч собі фінансовий захист від непередбачуваних ризиків на дорогах 

  • Швидке оформлення в мобільному додатку Sense SuperApp або у відділенні банку
  • Електронний поліс

Страхові компанії-партнери АТ«Сенс Банк»

Шановні клієнти-позичальники АТ «Сенс Банк», банк як відповідальний партнер турбується про своїх позичальників та знижує ризик для клієнтів. На жаль, клієнти не завжди в змозі адекватно оцінити здатність тієї чи іншої страхової компанії відповідати за своїми зобов'язаннями, тому Банк проводить акредитацію страхових компаній і тим самим підтверджує, що ця компанія платоспроможна і здатна здійснювати виплати за страховими відшкодуваннями згідно з договорами страхування. Пропонуємо вам список страхових компаній, у яких Банк рекомендує укладання договорів страхування предмету застави.

Перелік вимог Банку до договорів страхування

Інформація для страхових компаній

Страхові організації

Інформаційні документи про стандартні страхові продукти

Питання та відповіді

Страхування у Sense Bank: захисти себе від ризиків

Sense Bank страхування в Україні не гарантує, що з вами та вашими матеріальними надбаннями нічого не станеться. Проте дозволить за будь-яких обставин не опинитися у скрутному фінансовому становищі та захистить від можливих наслідків неприємних інцидентів.

Наші партнери спеціалізуються на наданні надійного страхового покриття, яке буде відповідати вашим потребам. Дізнайтесь більше про Sense Bank страхування та переваги, які ви отримуєте, обираючи наші послуги.

Які є програми страхування у Sense Bank?

Банк Sense Bank пропонує рішення для вашого страхового захисту, які відповідають вашим потребам та забезпечують надійність у найнестабільніших ситуаціях. Оберіть Sense Bank страхування та захистіть своє майно, здоров'я та майбутнє вже сьогодні.

Ми пропонуємо наступні види страхування:

Автоцивілка

Забезпеч собі фінансовий захист від непередбачуваних ризиків на дорогах. ОСЦПВ — вона ж “обов'язкова автоцивілка” – це форма державного захисту потерпілих під час ДТП.

Страхування авто у Sense Bank допоможе вам захистити свій автомобіль від непередбачених подій та дорожніх пригод. Ми пропонуємо конкурентоспроможні страхові тарифи та ефективне врегулювання збитків.

  • Швидке оформлення в Sense SuperApp або у відділенні банку;

  • Електронний поліс.

Як оформити Sense Bank страхування?

Sense Bank страхування доступне в Дніпрі, Запоріжжі, Києві та усіх інших містах та селах України, без обмежень в будь-який час та в будь-якому місці завдяки цифровому банку Sense SuperApp.

Контакт для отримання детальнішої інформації про страхування в Sense Bank: 0 800 50 20 50

Наші клієнти залишають позитивні відгуки про Sense Bank страхування. Вони відзначають надійність послуг та якість обслуговування. Ми завжди стежимо за потребами наших клієнтів та намагаємося надавати найкращий сервіс. Бо в цьому є сенс.

Ми розуміємо, як важливо мати надійний захист у сучасному світі. Страхування Sense Bank – це ваше рішення для захисту від несподіваних ситуацій та фінансових ризиків.