preloader

Погашай кредит у зручний спосіб

Для економії часу і більшої зручності ми створили безліч способів погашення, обирай будь-який

Обирай найзручніший спосіб погашення

01.

Sense SuperАpp

Погашай кредит онлайн у цифровому банку з картки Sense Bank або іншого банку. Відстежуй дату, суму платежу, залишок за кредитом, переглядай історію.
02.

Автоплатіж

Налаштовуй автоматичний щомісячний платіж за кредитом у Sense SuperApp. Можеш вибрати для списання як рахунок чи дебетову картку Sense Bank, так і картку іншого банку.
03.

Sense-Погашення

Переходь та користуйся сервісом online-погашення кредитів та поповнення кредитних карток. Введи номер кредитного рахунку, картки або договору, а також номер, строк дії та CVV-код картки будь-якого українського банку, з якої бажаєш сплатити.
04.

Відділення Sense Bank

Сплачуй кредит готівкою або карткою в касі будь-якого відділення за номером договору або рахунку. Натискай «Детальніше» та вибирай найближче відділення Sense Bank.
05.

Термінали самообслуговування

Сплачуй кредит або поповнюй кредитну картку в терміналах партнерів Sense Bank. Щоб здійснити платіж, введи: за кредитом — номер кредитного рахунку у форматі IBAN (29 цифр); за карткою — номер картки (16 цифр).
06.

Банкомати Sense Bank з функцією Cash-in

Вибери в меню банкомата сплату кредиту чи поповнення кредитної картки.
Введи номер рахунку або номер картки та внеси необхідну суму готівкою.

Додаткова інформація

Як дізнатися дату і суму платежу

1. За допомогою мобільного додатку Sense SuperАpp для Android та iOS, у розділі «Погасити кредит».

2. У Графіку погашення, наданому вам під час оформлення кредиту.

3. Зателефонувавши до Центру цілодобової підтримки клієнтів

за телефоном 0 800 50 20 50

Питання та відповіді

Погашення кредиту в Sense Bank: як зробити це зручно та вигідно?

Кредит – це спосіб швидко отримати гроші на необхідні покупки або витрати. Але важливо пам'ятати, що кредит – це зобов'язання, яке потрібно виконувати. Тому важливо знати, як правильно погасити кредит.

Sense Bank – ваш надійний партнер у фінансах, і ми робимо погашення кредитів простим та зручним процесом. У Sense Bank погашення кредиту доступне кількома способами, тому ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить. 

Погашення кредиту онлайн

Це найпростіший і зручний спосіб погашення кредиту, для якого не потрібно навіть виходити з дому. Все й так є у вашому мобільному – в застосунку Sense SuperApp. Платіж обробляється миттєво, погашення кредиту в Sense Bank відбувається без комісії.

Для погашення кредиту онлайн потрібно:

1. Зайти в Sense SuperApp.

2. Вибрати вкладку "Кредити".

3. Вибрати кредит, який потрібно погасити.

4. Натиснути кнопку "Оплатити".

5. Ввести суму платежу.

6. Вибрати спосіб оплати.

Також ви можете спростити собі життя з Sense SuperApp, налаштувавши автоматичний щомісячний платіж за кредитом. Обирайте для списання зручний для вас рахунок чи дебетову картку Sense Bank, або використовуйте картку іншого банку. Sense Bank пропонує вам гнучкість і зручність у керуванні вашими фінансами.

Погашення кредиту в касі відділення

Якщо не маєте можливості скористатися онлайн-сервісами, ви можете погасити кредит в касі відділення Sense Bank (їх список ви знайдете на сайті та в цифровому банку Sense SuperApp). 

Для погашення кредиту у відділенні банку зверніться до співробітника з номером договору, рахунку та сумою платежу. Якщо сума поповнення перевищує 30 тис. грн – переконайтеся, що взяли із собою документи, що посвідчують особу.

Інші способи погашення кредиту Sense Bank

1. Термінали самообслуговування: погашення споживчого кредиту просто та швидко. Для здійснення платежу введи номер кредитного рахунку у форматі IBAN (29 цифр) для кредиту або номер картки (16 цифр) для кредитної картки.

2. Sense-погашення: спеціальний сервіс, який дає можливість поповнити кредити/кредитні картки виключно з карт інших банків. Просто введіть номер кредитного рахунку, картки або договору, а також номер, строк дії та CVV-код картки будь-якого українського банку, з якої ви хочете провести оплату. 

3. Банкомати Sense Bank з функцією Cash-in: обирай в меню банкомата опцію сплати кредиту або поповнення кредитної картки. Просто введи номер рахунку або номер картки та внеси необхідну суму готівкою.

“Ми тут для Вас”: погашення кредиту під час воєнного стану

В Sense Bank ми розуміємо, що ситуації можуть змінюватися, і ми завжди тут, щоб допомогти вам у складних моментах. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпечне та зручне погашення вашого кредиту під час воєнного стану.

Поради щодо погашення кредиту

Щоб погашення кредиту було для вас максимально комфортним і не створювало заборгованостей перед банком, ось кілька порад:

  • Погасіть кредит якомога швидше. Чим раніше ви погасите кредит, тим менше ви заплатите відсотків.

  • Сплачуйте кредит вчасно. Якщо ви прострочите платіж, банк може нарахувати вам пеню.

  • Використовуйте зручний для вас спосіб погашення кредиту.

Ми розуміємо важливість економії грошей, тому Sense Bank пропонує безплатне погашення кредитів. Ну що може бути привабливіше, ніж відмова від додаткових комісій? Погашайте свій кредит, і ми не стягуватимемо жодних додаткових витрат.

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви можете звернутися до служби підтримки Sense Bank.