preloader

Індивідуальний сейф

у відділенні банку для надійного зберігання цінностей: грошей, цінних паперів, речей, документів

Переваги та можливості

01.

На будь-який термін

Від 5 до 365 днів з правом пролонгації
02.

Повна конфіденційність

Збереження твоєї особи в таємниці
03.

Можливість вибрати

Необхідний розмір сейфа з відповідним тарифом: висота до 10 см, висота від 10 до 20 см, висота понад 20 см
04.

Знижки

При замовленні послуги тривалого зберігання цінностей
05.

Найкращий технічний захист

Цінностей за всіма вимогами українського законодавства
06.

Послуга надається

Фізичним особам, резидентам і нерезидентам України, власникам пакетів послуг Sense Bank
07.

Можливість передати права

На користування сейфом іншій фізичній особі через оформлення довіреності

Як скористатися індивідуальним сейфом

01
відкривай дебетовий пакет послуг — тарифи та умови розміщені
за посиланням
02
відвідай відділення з депозитарієм — перелік за посиланням

Тарифи, типові форми угод з оренди індивідуальних сейфів

Типові форми угод з оренди індивідуальних сейфів

Публічна пропозиція АТ "Сенс Банк" на укладання Договору про банківське обслуговування фізичних осіб

Поширені питання

Що таке індивідуальний сейф?

Якщо від бабусі вам дісталися фамільні коштовності, можна, звісно, заховати їх під оббивкою стільців або під матрацом. Але сьогодні є набагато надійніший спосіб зберігати ваші цінності – оренда банківської скриньки. Розповідаємо, кому вона може стати в пригоді і як скористатися цією послугою.

Фактично, індивідуальний сейф – це ваша банківська скринька під охороною банку. Він має вигляд герметичної скриньки зі щільного металу і розташований у приміщенні, яке охороняється, – депозитарії. Орендар сейфа після підписання договору отримує індивідуальний ключ доступу.

У банківській скриньці можна зберігати готівку, вироби з дорогоцінного каміння і металів, цінні папери, антикварні речі, документи, сімейні цінності, державні нагороди, особисте листування, важливу інформацію. Але є винятки. Сховати в банківську скриньку можна будь-що, крім заборонених чинним законодавством предметів.

Власник має право складати будь-що до сейфа і без присутності менеджера фінансової організації. Головне, щоб предмети на збереженні не належали до категорії заборонених.

Як будуть оберігати мої цінності?

У відділеннях, де розташовані депозитарії, є сховища, в яких розміщені великі сертифіковані сейфи, а в них розташовані банківські скриньки різних розмірів для оренди. У спеціальній захищеній кімнаті в банківському сховищі знаходиться кілька десятків таких скриньок, які здають в оренду клієнтам.

Банківська скринька закривається спеціальним замком. Найголовніше – такий сейф поміщений у спеціальне сховище банку. Тобто він надійно захищений, на відміну від домашнього сейфа. Крім клієнта тільки співробітники банку мають доступ до сховища.

Більше ніхто не може отримати доступ до вмісту вашої банківської скриньки. Мусимо уточнити, що у разі смерті клієнта доступ до цінностей можуть отримати спадкоємці. Також права на користування банківською скринькою можуть бути передані іншій особі шляхом оформлення довіреності (нотаріальної або банківської).

Звісно, банківська скринька не дає можливості отримати дохід від зберігання грошей і цінностей, але дає змогу уникнути ризиків, пов'язаних зі зберіганням їх удома.

Які переваги та можливості банківської скриньки в Sense Bank?

Для оренди індивідуального сейфа треба укласти договір із банком. Ціна банківської скриньки залежить від терміну: що довший термін оренди, то дешевшою буде плата в перерахунку на один день користування коміркою. Крім цього можемо запропонувати такі переваги:

- Збережемо вашу особу в таємниці.

- Скриньку можна орендувати на будь-який термін: від 5 до 365 днів з правом пролонгації.

- Можна вибрати необхідний розмір сейфа з відповідним тарифом: висота до 10 см, висота від 10 см до 20 см, висота понад 20 см.

- Вигідні умови: чим більший термін оренди, тим менша орендна плата.

- Послуга надається: фізичним особам, резидентам і нерезидентам України, власникам пакетів послуг Sense Bank.

- Пропонуємо найкращий технічний захист цінностей за всіма вимогами українського законодавства.

Щоби дізнатись, скільки коштує банківська скринька, відкривайте дебетовий пакет послуг (тарифи та умови розміщені за посиланням) та відвідайте відділення з депозитарієм (їх перелік можна знайти тут). Не хвилюйтесь, банківська скринька у Львові охороняється так само надійно, як і банківська скринька в Києві, – користуйтесь депозитарієм там, де вам зручно.

Хто має право оформити оренду індивідуального банківського сейфу?

Послуга оренди надається тільки клієнтам банку-фізичним особам (для юридичних осіб недоступно).

Які документи потрібні для оформлення індивідуального банківського сейфу (ІБС)?

Для резидента та громадянина України:

реєстраційний номер облікової картки платника податків та один із документів:

паспорт громадянина України з пропискою (книжечка або ID-картка);

паспорт громадянина України для виїзду за кордон (з пропискою);

тимчасове посвідчення громадянина України.

Також доступно надати документи з застосунку “Дія”.

Для резидента, не громадянина України:

паспортний документ іншої держави (з відміткою про видачу посвідки на постійне місце проживання, посвідка на постійне місце проживання та реєстраційний номер облікової картки платника податків). Для особи без громадянства: посвідка на постійне місце проживання.

Для біженців/особи, яка потребує додаткового захисту:

посвідчення біженця/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Для не громадянина, нерезидента:

паспортний документ іншої держави з відміткою про перетин державного кордону, можлива наявність візи або посвідки на проживання.

Для особи без громадянства: посвідка на тимчасове місце проживання.

Для громадянина, нерезидента:

паспорт громадянина України з відміткою про виїзд на постійне місце проживання з кордон.

Чому підвищується попит на банківські скриньки?

Попит на банківські скриньки зростає, коли громадяни перестають довіряти надійності фінансового ринку. Вони вважають за краще виводити кошти з цінних паперів, купувати валюту і ховати готівку в сховище. Так українці шукають альтернативний спосіб зберігання іноземної валюти, дорогоцінних металів та інших накопичень.

У банківській скриньці ваші цінності будуть краще захищені, ніж удома. Однак сховище не врятує грошові кошти від знецінення. Щоб уникнути інфляційних ризиків, радимо ознайомитись з іншими продуктами нашого банку. Наприклад, престижна картка Graphite у Sense Bank допоможе отримувати 5% річних від залишку коштів на рахунку, а наші депозити пропонують умови від 4% до 18% дохідності.

Попередження:

1. Наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним зобов'язань за договором про надання цієї банківської послуги:

- Сейф може бути розкритий Банком не у присутності Клієнта, але за умови присутності працівників Банку, які входять до складу комісії, що спеціально створюється для цих цілей, та у випадках, передбачених чинним законодавством України та/або договором про надання послуги.

- Клієнт зобов'язаний оплачувати винагороду Банку за надання даної послуги згідно з встановленими та чинними тарифами в момент надання послуги або в інший термін, якщо такий визначено тарифами.

- Клієнт зобов'язаний надати на першу вимогу Банку документи та/або відомості, необхідні для отримання відповідної послуги відповідно до внутрішніх положень Банку та/або чинного законодавства України.

- У разі невиконання Клієнтом обов'язків, передбачених договором про надання відповідної послуги, Клієнт несе відповідальність згідно з умовами договору.

2. Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку чи спорідненої або пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).

3. Клієнт має право відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

4. Банк не має права вносити зміни до укладених із Клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором чи законом.

5. Супровідні послуги, пов'язані із наданням послуги оренди індивідуального сейфа, відсутні.