preloader

Sense Bank на IDF Annual Meeting 2024: технології та співпраця зі стартапами

Sense Bank став партнером головної події року інноваційної екосистеми – Innovation Development Fund Annual Meeting 2024 від Фонду Розвитку Інновацій.

До першої панельної дискусії «State, Startups, Investors: Building Innovation» долучилась Інна Тютюн, членкиня правління Sense Bank, яка відповідає за ІТ та роздрібний бізнес Sense Bank.

Спікерка банку розповіла, як фінансовий сектор може співпрацювати зі стартапами. «У 2025 році наша сфера має два потужні драйвери розвитку, перший з яких — впровадження відкритого банкінгу. У нас вже є певні зміни до закону, нормативні вимоги щодо відкриття API. Тож, ця подія докорінно змінить сектор: споживацький шлях, сервіси, які ми пропонуємо, та взаємодію між учасниками ринку. Саме в цьому напрямі є місце для співпраці зі стартапами».

01 01

Другий драйвер для системи, за словами пані Тютюн, це врегулювання віртуальних активів: «Віримо, що це все ж таки відбудеться. Зі свого боку, ми як банк, який одним із перших запропонував клієнтам акції та облігації в застосунку, впевнені, що це дасть поштовх до розвитку фінансового сектору, включно зі стартапами».

Також Інна Тютюн поділилася планами Sense Bank на 2025 рік: «Наша команда планує відкрити акселераційну програму для фінансових стартапів. Крім того, зараз разом із міжнародною платіжною системою Visa ми розробляємо проєкт із побудови екосистеми на базі застосунку Sense SuperApp. Це ще одна платформа для взаємодії з молодими, інноваційними компаніями та можливість разом створювати нові продукти та послуги».

Під час дискусії Інна Тютюн звернула увагу на проблему дефіциту кадрів, що безпосередньо впливає на економічне зростання, та розповіла, як Sense Bank реагує на цей виклик. «Ми активно співпрацюємо з університетами. На базі двох закладів вже відкрили фінтех-лабораторії для студентів. Ця взаємодія не лише про підтримку та менторство, але й про нові, сміливі ідеї від молоді».

01 01

Обговорюючи бажані зміни у наступні 10 років, Інна Тютюн підкреслила важливість швидшого розвитку безготівкових платежів в Україні, а також необхідність колаборацій. «Коли великі гравці ринку навчаться обмінюватися експертизою та досвідом і спільно створювати проєкти, екосистема буде зростати активніше».

Підтримуємо українські стартапи, щоб разом створювати інноваційні продукти! Бо у цьому є Сенс!