preloader

Арсенал страхування

УМОВИ Арсенал Страхування:

Вид інформації

Інформація для заповнення

Об'єкт страхування

Об’єктом страхування може бути майно на праві володіння, та/або користування, та/або розпорядження майном, а саме рухоме, нерухоме та інше майно (уключаючи страхування зелених насаджень іншого призначення, ніж сільськогосподарське, транспортних засобів, які не експлуатуються за призначенням і зберігаються за визначеною в договорі страхування адресою та/або відображені в складі оборотних активів підприємства у звіті про фінансовий стан (балансі) під час їх зберігання), що є предметом застави.

Страхові ризики

Страхові ризики (за погодженням сторін):

- Вогонь (пожежа), крім підпалу;

- Вибух;

- Природні явища (крім морозу, граду);

- Мороз;

- Град;

- Протиправні дії третіх осіб;

- Падіння пілотованих літальних об’єктів;

- Дія води;

- Сторонній вплив.

Ліміти відповідальності

Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (лімітів відповідальності) не визначені.

Страхова сума за Договором страхування може встановлюватися відповідно до:

- дійсної вартості об’єкта страхування, заявленої Страхувальником,

- балансової вартості об’єкта страхування, заявленої Страхувальником,

- іншої вартості об’єкта страхування, встановленої за згодою Сторін, але не менше вартості об’єкта застави, передбаченої договором застави.

Страхова сума за Договором страхування встановлюється в розмірі, що не перевищує дійсної вартості об’єкта страхування.

Розміри страхової премії

Розмір річного страхового тарифу від 0,01% до 15% від розміру страхової суми.

Розміри франшизи

Договором страхування передбачається безумовна франшиза від 0,00 % до 10,00 % від страхової суми.

Франшиза може встановлюватись в абсолютному розмірі (за погодженням сторін).

Договором страхування за згодою сторін можуть бути передбачені різні розміри франшизи для різних об’єктів страхування/груп об’єктів страхування.

Територія та строк дії договору страхування

Територія дії договору страхування:

Адреса розташування майна на території України (за винятком: населених пунктів, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування, згідно з переліком, що визначений законодавством України, території АР Крим та м. Севастополь, територій ведення бойових дій та тимчасово окупованих територій України).

Строк дії договору страхування: встановлюється за згодою Страховика і Страхувальника в межах строку дії договору застави.

Договір страхування набирає чинності: з дати, наступної за датою надходження страхової премії, або з моменту сплати страхової премії, або з дати початку строку дії договору страхування (за погодженням сторін).

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Не визнаються страховими випадками події, що сталися внаслідок або під час:

- Порушення правил пожежної безпеки, чинних норм і розпоряджень органів державного і відомчого пожежного нагляду.

- Дій в стані алкогольного сп’яніння, під впливом наркотичних чи токсичних речовин.

- Дефектів і недоліків майна, що були відомі Страхувальнику до настання страхового випадку.

- Причин, що виникли та/або діяли до набрання чинності договором страхування, та/або подій, які відбулися до набрання чинності договором страхування.

- Самозаймання, шумування, гниття, усушки, постійного підвищення вологості всередині приміщення, цвілі, грибка, корозії, іржавіння, інших природних процесів.

- Постійної, регулярної або довготривалої термічної дії, впливу променів, газу, пари, рідини, диму тощо.

- Розкрадання під час настання страхового випадку майна, не застрахованого на випадок протиправних дії третіх осіб.

- Таємничого зникнення майна, коли причини, час, та/або обставини, та/або місце події невідомі або точно не встановлені у документах компетентних органів.

- Помилок, грубої необережності (недбалості), порушення умов утримання майна, правил техніки безпеки, експлуатації та/або зберігання майна, інших правил та норм, встановлених щодо майна.

- Проведення будівельних, монтажних, пусконалагоджувальних робіт, технічного обслуговування, ремонтних робіт, реконструкції, тестування, зварювальних робіт, робіт, пов’язаних зі зносом (розбирання) тощо.

- Виробничих (будівельних) дефектів або помилок при проектуванні майна, обвалу будівель (споруд) з цих причин або через старіння (знос).

- Здійснення несанкціонованих робіт з перепланування приміщень, переносу систем опалення, газопостачання та водопостачання.

- Використання, збереження або тимчасового розміщення на території страхування газового устаткування, вибухових речовин, інших небезпечних речовин, які не є частиною інженерних комунікацій або процесу.

- Припинення постачання або перерви у постачанні газу, води, електроенергії, тепла, кондиціонованого повітря тощо.

- Використання майна не за прямим призначенням.

Страховик не відшкодовує збитки, видатки та витрати, що виникли внаслідок:

- Будь-якого ядерного впливу, бактеріологічного, хімічного або радіоактивного забруднення, засобів та/або зброї.

- Військових/антитерористичних операцій/ заходів/ дій або введення надзвичайного, особливого чи військового (воєнного) стану, порушення Страхувальником (його представником), вимог і розпоряджень органів влади і управління на період дії такого стану.

- Громадських заворушень, масових безладів, зібрань, мітингів, заворушень, збройних конфліктів, громадянської війни, революції, заколоту, повстання, страйку, путчу, війни, вторгнення, ворожих дій іноземного противника, стану облоги, військового перевороту, захоплення влади, локауту, диверсії, тероризму, мародерства або грабежів, викрадень, підпалу, підриву чи іншого незаконного заволодіння, знищення або пошкодження майна, що сталися за вказаних умов.

- Дії мін, бомб, будь -якої іншої військової зброї або техніки.

- Дій (бездіяльності) державних та/або місцевих органів або осіб цих органів.

- Діяльності Збройних Сил України, правоохоронних органів, інших підрозділів або формувань, створених в умовах військових/антитерористичних операцій/ заходів/ дій.

- Конфіскації, націоналізації, примусового вилучення, реквізиції, арешту, знищення або пошкодження майна відповідно до вимог державних та/або місцевих органів влади.

- Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства, захоплення державних або громадських будівель чи споруд.

- Опору представникові влади, правоохоронного органу, та інших суб’єктів, які мають відповідні права, самоправства, викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів та печаток.

- Діяльності будь -яких несанкціонованих органів, адміністрацій або влади.

- Протиправних дій третіх осіб або насильницьких дій, завданих в умовах нестабільного правопорядку, іншого негативного впливу в результаті зазначених подій;

- Заходів, прийнятих для того, щоб привести під контроль, попередити або припинити будь-яку подію, що сталася за вказаних умов;

- Будь -яких дій, пов’язаних з вказаними подіями, якщо такі дії не сталися б за відсутності таких подій.

Ліміти відповідальності страховика за окремим об'єктом страхування

В межах загальної страхової суми за договором страхування.

Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

- Страхове відшкодування виплачується на підставі письмової заяви Страхувальника (його правонаступника або Вигодонабувача) і рішення Страховика про визнання випадку страховим (Страхового акту).

- Страховик приймає рішення про визнання або невизнання випадку страховим протягом 10 (десяти) робочих днів з дня отримання письмової Заяви на виплату страхового відшкодування, документів, передбачених договором страхування, та сплачує страхове відшкодування протягом 10 (десяти) робочих днів після прийняття відповідного рішення.

- Страховик має право відстрочити прийняття рішення про визнання або невизнання випадку страховим у випадках та на строк, передбачені договором страхування.

Страхове відшкодування перераховується:

- На рахунок Вигодонабувача для погашення кредитної заборгованості Страхувальника (позичальника) за кредитним договором (в розмірі, що не перевищує суму кредитної заборгованості).

- Якщо на момент виплати страхового відшкодування кредитна заборгованість Страхувальника (позичальника) за кредитним договором відсутня, за згодою Вигодонабувача сума страхового відшкодування перераховується на рахунок установи або особи, що здійснює (здійснювала, здійснюватиме) ремонт пошкодженого майна, вказаний в Заяві на виплату страхового відшкодування.

- При знищенні (загибелі) застрахованого Майна або його втраті (викраденні) сума страхового відшкодування перераховується на рахунок Вигодонабувача для дострокового погашення кредитної заборгованості Страхувальника (позичальника) за кредитним договором (в розмірі, що не перевищує суми кредитної заборгованості).

Сума страхового відшкодування, що перевищує суму кредитної заборгованості Страхувальника (позичальника) за кредитним договором, сплачується за згодою Вигодонабувача Страхувальнику.

Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов'язків, визначених договором страхування

Передбачено пунктом

«Підстави для відмови у здійсненні страхових виплат»

Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Договір страхування по даному страховому продукту не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими

Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

До даного продукту знижка та акційні пропозиції не застосовуються

Документи

Інформація для ознайомлення перед укладенням договору страхування:

Інформаційний документ про страховий продукт СК Арсенал страхування

Ознайомитися з інформацією про страхові продукти та загальні умови страхових продуктів можна на сайті страхових компаній:

- «СК «Арсенал страхування» (код ЄДРПОУ 33908322)