preloader

Cash’U CLUB у травні: зміни в програмі, вибір підвищених категорій, партнерські акції та розіграші

З 1 травня змінюються умови в програмі Сash'U CLUB. Відтепер бонуси за оплату гаджетом необхідно обирати з переліку категорій, які є на вибір у клієнта (за виключенням статусу Сенсей). Раніше ці бонуси нараховувались автоматично всім, хто платить гаджетом в необраних категоріях. Розмір % за оплату гаджетом залишиться на рівні 0,5%.

Також з’явиться новий статус для клієнта – Сенсей. Для нього бонуси за оплату гаджетом автоматично активуються при виборі категорій та нараховуються без обмеження по сумі. Крім того, зміниться кількість категорій, з яких клієнт може обрати підвищені бонуси для себе на місяць. По дебетових картках підвищиться % кешбеку в категоріях, а по кредитних - зменшиться. При цьому за карткою Хамелеон відсотки будуть вищі, як за дебетовою карткою.

Вже з 1 травня учасники програми винагород Cash’U CLUB від Sense Bank можуть обрати нові категорії покупок, за якими протягом місяця отримуватимуть кешбек від 0,5% до 6%.

Накопичені бонуси можна повернути грошима на картку, обміняти на шанси, які дають можливість брати участь у розіграшах або перевести на допомогу ЗСУ в розділі Обмін бонусів (мінімальний донат 10 бонусів). Всі донати будуть переведені у гроші в еквіваленті 1 бонус – 1 гривня та надіслані на спеціальний рахунок НБУ для збору коштів українській армії.

У травні стартує новий розіграш від Cash’U CLUB:

  • «Розіграш 5000 кешиків» для 10ти переможців!

Акція діятиме з 01.05.2023 до 30.06.2023 включно та ділиться на 2 етапи.

Умови участі дуже прості:

1. Обміняти бонуси Cash’U на шанси виграти приз (15 бонусів = 1 шанс). Кожен шанс — це додаткова можливість виграти 5000 бонусів Cash’U!

До речі, така вагома сума бонусів пришвидшує зростання статусу клієнта і збільшує кількість переваг :)

1. Чекати на перемогу! Визначення переможців відбувається в 2 етапи:

- 1 етап - 5 переможців обираємо до 15.06.2023 серед учасників, які купили шанс на участь у розіграші з 01.05.2023 до 31.05.2023;

- 2 етап - 5 переможців обираємо до 15.07.2023 серед учасників, які купили шанс під час всього терміну проведення розіграшу, тобто з 01.05.2023 до 30.06.2023 включно.

І ще один важливий момент: обмінявши шанс на участь в розіграші, учасник отримає можливість виграти 1 приз за весь термін проведення розіграшу. Якщо учасник купив шанс на участь в розіграші 1 етапу, але не виграв - він також бере участь у розіграші 2 етапу, тобто ще може стати переможцем. З кожним купленим шансом - можливість виграти зростає! Нехай щастить!

Також до 15.05. продовжить діяти раніше запущений розіграш для клієнтів з картками Mastercard®:

  • "«Яблучний» ноутбук у подарунок"

Період акції: з 01.04.2023 до 15.05.2023 включно.

Розігруємо новинку — «яблучний» ноутбук 2023 року! Ноутбук вражає функціональністю та продуктивністю, має тривалий час автономної роботи та високоякісний яскравий екран. Час автономної роботи: до 12 годин в інтернеті по безпровідному зв'язку та до 18 годин перегляду фільмів. А завдяки високим технічним параметрам ноутбук підходить для роботи з графікою, монтажу відео, редагування відео і створення програм або додатків.

Щоб виграти, необхідно:

1) Здійснити оплату своєю карткою Mastercard® від Sense Bank на суму від 200 грн у період з 01 квітня до 15 травня 2023 року.

2) Знайти цей розіграш у розділі «Обмін бонусів» у Cash’U CLUB та придбати шанси на виграш бажаного призу (20 бонусів = 1 шанс). Чим більше куплено шансів, тим більше можливостей виграти!

Вже в кінці травня ми визначимо рандомно 1-го переможця серед всіх клієнтів, хто виконав перелічені вище умови.

Крім того, в травні підведемо підсумки та визначимо переможців по іншим акціям для клієнтів Mastercard®:

1. "Сертифікати Сільпо у подарунок" - всього визначимо 150 переможців, яким подаруємо сертифікати Сільпо номіналом по 1000 грн кожен.

2. "Розіграш «яблучного» смартфона" - визначимо одного переможця, якому подаруємо «яблучний» смартфон 14 покоління.

3. Разом з Mastercard® розіграємо поїздку на UEFA Champions League Final Istanbul 2023! А якщо детальніше, то ми оберемо відразу 2-х переможців, яким подаруємо пакети категорії Gold чи Silver. До кожного пакету входить поїздка до Стамбула (Туреччина) для 2-х осіб – переможця та супровідної особи – на 8 днів.

Всі деталі Акцій можна знайти на сайті Cash’U CLUB (в розділі Подарунки) або в мобільному додатку Sense SuperApp (в розділі Cash’U CLUB - Акції).

Також у травні учасники Cash’U CLUB можуть отримати додаткові бонуси за покупки у таких партнерів:

- 15% кешбеку на всі покупки та замовлення в додатку FLOWERS.UA

- 10% кешбеку на всю флористику від DON PION

- 10% кешбеку на квіти та подарунки у LoraShen

- 10% кешбеку на всі покупки в онлайн магазині DUNA (duna.ua)

- 10% кешбеку в онлайн-маркеті MAUDAU (maudau.com.ua)

- 4% кешбеку за онлайн-оплати карткою від Sense Bank на сайті sushiicons.com.ua та у додатку партнера «Sushі Icons»

- 3% кешбеку на усі купівлі в мережі магазинів MOYO по всій Україні

- 3% кешбеку за перші дві онлайн покупки квитків на PROIZD.ua

- 3% кешбеку на весь асортимент в українському інтернет-магазині F.ua

- 3% кешбеку за оплату всіх послуг в мережі медичних закладів ADONIS

- У MEGOGO 14 днів безкоштовної «Максимальної» передплати за промокодом «SENSE». Переходь за посилання https://megogo.net/ua/code

Усі деталі та правила програми ТУТ