preloader

Сенс Банк подарував клієнтам майже 8,5 мільйонів кешбеку у травні та анонсує літні акції

У травні клієнти Сенс Банку отримали щедрий кешбек у розмірі майже 8,5 мільйонів бонусів. Накопичені бали можна конвертувати у реальні гроші, обміняти на подарунки або переказати на підтримку Збройних Сил України.

Оплата товарів продуктового напряму залишається фаворитом серед категорій для отримання кешбеку. На другому місці категорія "Оплата гаджетом", якою користуються понад 62% клієнтів, випередивши кафе та ресторани, АЗС і маркетплейси.

З огляду на популярність програми Cash’u Club у вихідні дні, Sense Bank вирішив перезапустити акцію "Вихідні з кешбеком за кредиткою" у червні. До кінця серпня власники кредитних карток отримуватимуть додаткові 2% кешбеку.

Але це ще не все! У червні Sense Bank разом із партнерами підготував безліч приємних сюрпризів. У категоріях медицина, АЗС, транспорт, кафе та ресторани, одяг і косметика, книги, магазини техніки та продовольчих товарів клієнти зможуть отримати підвищений кешбек до 15%.

Також не забувайте про спеціальні акції для учасників Cash’u Club: розіграш додаткових 5000 бонусів для 20 переможців, а також «яблучного» планшету у рамках акції Sense Bank з Visa.

Всі деталі кешбеку та партнерських пропозицій червня ви можете знайти у мобільному застосунку Sense SuperApp у розділі Cash’u Club.

Не проґавте шанс скористатися вигідними акціями та отримати максимум від покупок!