preloader

Вихідні з кешбеком по кредитці

Cash’u Club дарує +2% кешбеку за розрахунки кредитною карткою на вихідних. Цікаво? Тож по черзі:

Коли доступна пропозиція? Кожні календарні вихідні дні (субота та неділя) протягом трьох місяців з моменту підключення акції. Для нових клієнтів та клієнтів з відсутнім кредитним лімітом за карткою — акція підключається після встановлення кредитного ліміту.

Які картки беруть участь? Кредитні картки Red, Red 2.0, Red Cash, «Максимум», «Максимум готівка», «Максимум Платинум».

Як скористатись? Здійснювати протягом вихідних покупки кредитною карткою за рахунок кредитного ліміту в будь-якій категорії покупок Cash’u (переглянути категорії можна в Додатку 2 — тут) та отримати додатковий кешбек +2% від суми операції.

Як отримати ще більше? Якщо покупка здійснена у вибраних категоріях на місяць, то акційний кешбек плюсується з кешбеком у категорії. Тож радимо це перевірити, щоб отримувати якомога більше.

Як використати кешбек? Накопичені бонуси можна вивести реальними грошима на картку, задонатити на допомогу ЗСУ або обміняти на участь у розіграшах подарунків.

Ще трохи деталей:

- Додатковий кешбек у 2% нараховується від суми покупки кредитною карткою в разі оплати 100% вартості покупки за рахунок кредитного ліміту в Категорії покупок, яка зазначена в Додатку 2 Правил програми Cash’u Club.

- Максимальна сума бонусів на учасника акції — 200 бонусів на кожні календарні вихідні (з суботи по неділю).

- Сума отриманих бонусів відображається в картці цієї акції в Sense SuperApp — у полі «Отримані бонуси».

Кешбечні вихідні мають сенс!

Акція діє з 01.11 до 31.12.2024 включно. Правила акції тут