preloader

Кредит на розвиток бізнесу

Фінансування на поповнення обігових коштів суб'єктів господарювання

Деталі

Переваги

01.

Можливість покривати необхідні витрати

не вилучаючи кошти з обороту
02.

Відсотки нараховуються лише за період фактичного користування кредитом

03.

Можливість оформлення мультивалютної кредитної лінії

04.

Встановлення індивідуального графіка погашення кредиту

05.

Ставка фіксована на весь період кредитування

Умови кредитування

 • Сума кредиту / ліміту кредитної лінії

  до 50 000 000 грн.

 • Валюта кредитування

  UAH, USD, EUR

 • Термін дії договору

  до 36 міс.

 • Графік погашення

  індивідуальний для кожного клієнта

 • Процентна ставка

  фіксована

  • від 16,5% річних в UAH
  • від 6,9% річних в USD
  • від 6,7% річних в EUR
 • Комісія

  0,9% від суми кредиту/ліміту (min 2 000 грн), сплачується:

  • для кредитів — одноразово;
  • для кредитних ліній — щорічно.

Порядок та умови кредитування

Пропонуємо вам скористатися послугою на умовах Публічної оферти, що значно зменшує затрати часу на ознайомлення, підписання багатьох сторінок та доступна в будь-який момент 24/7

Ознайомитись з офертою

Детальнішу інформацію

ви зможете отримати, поспілкувавшись з менеджером безпосередньо у відділенні АТ «Сенс Банк» або замовивши зворотний зв'язок

Поширені питання

Що таке банківський кредит?

Банківський кредит – це вид фінансування, який дозволяє позичити гроші в банку. Сума бізнес-кредиту залежить від кредитної історії та інших факторів, таких як дохід та активи.

Банківські кредити на відкриття власного бізнесу зазвичай мають нижчі відсоткові ставки, ніж інші види позик, оскільки вони забезпечені заставою (наприклад, нерухомістю) – або ж можуть видаватись під фінансову поруку власника бізнесу.

Кредити бізнесу доступні для різних видів підприємств, але особливо корисним кредит для бізнесу може бути для підприємців, які тільки починають свою діяльність або знаходяться в процесі розвитку.

Яка практична користь від кредиту на бізнес в Україні? Бізнес-кредити можна використати для оплати оренди приміщення, закупівлі інвентарю або наймання персоналу. Крім того, кредити для розвитку бізнесу допоможуть збільшити кількість замовлень та покращити фінансовий результат підприємства.

Кому може знадобитись кредитування бізнесу?

Банківські кредити можуть бути корисними для будь-якої компанії, яка потребує фінансової підтримки для розвитку. Однак, особливо актуальні кредити для підприємців, які є власниками малих та середніх фірм, або тим, кому необхідний кредит для початку бізнесу.

Крім того, кредит на бізнес може стати важливим інструментом для стартапів, які тільки планують розпочати власну справу. В такому випадку, кредит на розвиток бізнесу можна використати на придбання транспортного засобу і меблів, проведення ремонтних робіт у виробничому приміщенні або на збільшення оборотних коштів. Крім того, дешеві кредити для малого бізнесу можуть допомогти вам збільшити кількість замовлень та покращити фінансовий результат підприємства.

Також кредити на розвиток бізнесу можуть бути корисними для великих корпорацій, які потребують додаткових фінансових ресурсів для здійснення злиття або поглинання інших компаній.

Як оформити кредит для початку бізнесу?

Як отримати кредит на бізнес? Перш за все, потрібно вибрати банк, який надає кредити для бізнесу. Найкраще обрати той банк, який має найбільш вигідні умови кредитування та надійну репутацію на ринку.

Наступним кроком, щоби взяти кредит на бізнес – звернення до банку. Якщо вам необхідний кредит на початок бізнесу, то важливо добре продумати свій бізнес-план та забезпечити банк необхідною інформацією про свою компанію та її потреби в кредитуванні.

Відповідно до законодавства, для отримання кредиту на бізнес в Україні необхідно мати певний пакет документів. Серед них зазвичай є документи, що підтверджують право власності на майно (якщо воно є), бухгалтерську звітність за останній період, документи, що підтверджують доходи тощо.

Також слід пам'ятати, що банки, даючи кредит бізнесу, мають вимоги до потенційних боржників. Кредит – це зобов'язання, яке потрібно виконувати вчасно.

Які кредитні продукти пропонує Sense Bank?

Уявімо, що ви вже хочете оформити кредит для відкриття бізнесу. Варто ознайомитись з наявними кредитними продуктами. Тож, якщо вам необхідний кредит під малий бізнес – ознайомтесь зі списком:

 1. Овердрафт – короткостроковий кредит, що надається як кредитна лінія до поточного рахунку в гривні.
 2. Кредит на розвиток бізнесу – це разовий кредит, що надається однією сумою або окремими траншами для розвитку бізнесу.
 3. Кредит під заставу депозиту – разовий кредит однією сумою або окремими траншами, який надається під заставу депозиту, що розміщений в банку.
 4. Кредит для агровиробників – це кредит, що надається для придбання засобів захисту рослин.
 5. Банківську гарантію – це документ, що видається банком як гарантія виконання зобов'язань перед третіми особами.
 6. Факторинг – це фінансова послуга, яка полягає в передачі права вимоги за невиплачену фінансову заборгованість наступній стороні.

Кредит на придбання основних засобів – це кредит, що надається для придбання основних засобів необхідних для бізнесу.

Переваги кредитів для розвитку малого бізнесу в Sense Bank

Взяти кредит на відкриття бізнесу сьогодні – дуже просто. У Sense Bank юридичні та фізичні особи-підприємці мають можливість отримати кредити на відкриття бізнесу:

 • У зручній для вас валюті: UAH, USD, EUR
 • Без застави до 7 500 000 грн; та під заставу до 100 000 000 грн.
 • Комісія: 0,9% від суми кредиту/ліміту (min 2 000 грн), сплачується для кредитів одноразово та щорічно для кредитних ліній
 • Фіксована ставка на весь період кредитування
 • Термін дії договору: до 36 місяців
 • ​​Графік погашення індивідуальний для кожного клієнта.

За детальнішою інформацією про кредити для відкриття бізнесу, ви можете звернутися до менеджера у відділенні АТ "Сенс Банк" або замовити зворотний зв'язок.

Sense Bank видає кредити малому бізнесу та пропонує вигідні умови на умовах Публічної оферти, що зменшує час, потрібний на ознайомлення та підписання багатьох сторінок.

Якщо вам цікаво, як взяти кредит для бізнесу в Sense Bank – наші послуги доступні в будь-який зручний для вас момент, 24/7. Якщо у вас виникли питання стосовно кредиту під розвиток бізнес – зверніться до нас і ми з радістю надамо вам повну інформацію щодо наших послуг та умов кредитування для вашого бізнесу.