preloader

Новий функціонал поповнення та залучення вкладів в Sense SuperApp

З 26 жовтня 2023 року в цифровому банку Sense SuperApp з’явився новий вид залучення та поповнення строкового депозиту. Тепер клієнти можуть в кілька кліків залучати та поповнювати строковий депозит прямо з вкладів на вимогу – депозиту Ощадний та Дохідного сейфу. Для цього перед відкриттям або поповненням депозиту клієнту більше не потрібно переходити на інший рахунок, щоб попередньо зняти кошти, а можна напряму перераховувати їх на депозит.

Сам процес відкриття та поповнення вкладу залишається без змін. На екрані вибору рахунку, з якого залучати/поповнювати вклад, клієнту відображається новий розділ «Дохідні сейфи та вклади на вимогу», де можна вибрати відповідний рахунок.

Списання з Дохідного сейфу відбувається одним натисканням. Залучення/поповнення з Ощадного депозиту можливе тільки якщо мінімальний залишок коштів на депозиті після залучення/поповнення складає 100 гривень/ 20 доларів або євро.

Рахунок для повернення суми вкладу та нарахованих відсотків буде підтягуватися автоматично. Якщо залучення відбувалось з Дохідного сейфу – це буде картка, до якої прив’язаний Дохідний сейф. Якщо залучення з Ощадного депозиту – тоді вибереться рахунок у валюті вкладу перший зі списку.