preloader

Презентація Фінтех каталогу 2024: Sense Bank долучився до заходу

Sense Bank взяв участь у щорічній події від УАФІК, на якій презентували Український каталог фінтех-компаній 2024. Експерти розповіли про найновіші інновації, тренди та досягнення у світі фінансових технологій.

До дискусії «Майбутнє фінансових технологій: Відновлення через інновації» за участю представників НБУ та великих українських компаній долучилася також Олена Зубченко, заступниця голови Правління Sense Bank.

Головною темою обговорення стали стан і тренди фінтех галузі, зокрема можливості, які надає Open Banking. Учасники погодилися, що реалізація відкритого банкінгу в Україні, над якою зараз працюють в НБУ, покращить банківські сервіси і зробить платежі більш безпечними.

Серед іншого Олена Зубченко підкреслила важливість застосування в роботі банків штучного інтелекту  — як всередині команди, так і для користувачів. “У межах контакт-центрів Сенс Банк активно використовує ШІ — це зменшує час відповіді й підвищує якість обслуговування. Наразі більше половини запитів закриваються саме віртуальними помічниками. Також ШІ допомагає нам збільшувати кількість автентифікованих клієнтів перед перемиканням на оператора і запобігати шахрайству”.

Крім того, пані Зубченко зауважила, що технології штучного інтелекту потрібно використовувати для впровадження інклюзивних послуг і продуктів.

Ще одним трендом сектору, за словами Олени Зубченко, є створення для клієнта екосистеми у межах продукту.

“За кордоном цей напрям більш розвинений, але в Україні все більше бізнесів практикують цей підхід. Наприклад, ми у своїй роботі йдемо від запиту клієнта: аналізуємо його потреби, поведінку — і на базі отриманої інформації створюємо персоналізовані пропозиції”, — розповіла представниця Sense Bank.

Команда Sense Bank вдячна організаторам і учасникам заходу за плідний обмін знаннями та досвідом!

Створюємо технологічні продукти, бо у цьому є Сенс!