preloader

Sense Bank та Національний драматичний театр імені Івана Франка розпочали глобальну співпрацю

Установи підписали відповідний Меморандум 4 липня 2024 року. Підписантами виступили Голова Правління Sense Bank Олексій Ступак та Генеральний директор — художній керівник театру Євген Нищук. Документ спрямований на розробку та реалізацію спільних культурних і просвітницьких проєктів.

Олексій Ступак зазначив, що підписання меморандуму покладе початок довгій та плідній співпраці.

01 01

«Це значуща подія. Розвиток української культури, популяризація мистецтва та театру як суспільного явища надзвичайно важливі для України, особливо в ці непрості часи. Бо підтримка культури сьогодні — це вклад у майбутнє, — прокоментував пан Ступак. Вірю, що підписаний документ покладе початок багаторічній плідній співпраці. Меморандум охоплює широке коло завдань, зокрема питання безбарʼєрності театрального простору».

01 01

Генеральний директор та художній керівник театру імені Івана Франка Євген Нищук також прокоментував спільну ініціативу з Сенс Банком, підкресливши важливість підтримки культури під час війни: «У важкі часи творяться сенси, що утверджують нас у нашій стійкості та усвідомленні, заради чого ми продовжуємо нашу жертовну боротьбу. Сенси, які визначають наш шлях. І ті, хто зараз інвестує у силу творення, є визначальними в цей героїчний час та дають надію на спільну перемогу».

Є сенс робити українську культуру популярною разом із Сенс!