preloader

Sense Bank запустив доставку платіжних карток за кордон

Відтепер клієнти Sense Bank можуть скористатись послугою міжнародної доставки платіжних карток. У клієнтів з’явилась можливість замовити доставку фізичної платіжної картки за кордон в чаті цифрового банку Sense SuperApp.

Послуга доступна для усіх клієнтів, які оформлять нову або мають діючу платіжну картку White, Black, Graphite, Caméléon, Вигода, Red, Red Cash або зарплатну картку Zero Limited. Вартість послуги доставки для будь-якої країни становить 300 гривень.

Перше замовлення вже відбулося, і картка Sense Bank була відправлена до США в штат Вірджинія. Для замовлення картки за кордон клієнту необхідно написати в чат-підтримки Sense SuperApp та надати наступні дані для відправки (латиницею):

  • ПІБ (згідно документу, по якому буде здійснюватись отримання);
  • країна отримання та адреса доставки;
  • адреса електронної пошти;
  • закордонний номер телефону в країні, де буде здійснюватись отримання.

Клієнт може відслідковувати статус відправлення за трек-кодом, отриманим у повідомленні від банку. Детальніше про послугу  — за посиланням.

Sense Bank – один із системно важливих банків України з близько 130 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 85 тис. ФОПів. У банку працює близько 4 тис. співробітників