preloader

Допомога Збройним силам для наближення Перемоги України

Банк з перших днів повномасштабного вторгнення підтримує українську армію.

Менше ніж за добу співробітники ІТ-департаменту налаштували функцію перерахунку коштів Збройним силам України через цифровий банк Sense SuperApp. За допомогою цього сервісу було перераховано понад 155 млн грн благодійної допомоги на рахунок Національного банку України від клієнтів – фізичних осіб та співробітників Банку на потреби ЗСУ та територіальної оборони.

Банк активно допомагає київській військовій адміністрації, 35 підрозділам ЗСУ, 3 добровольчим батальйонам, 35 підрозділам ТрО, 6 міським радам (на потреби тимчасово переміщеним особам і ЗСУ), підрозділу морських піхотинців та полку «Азов».

З початку військових дій Банк спрямував понад 110 млн грн допомоги на потреби Збройних сил України та територіальної оборони. Зокрема, Банк виділив з бюджету 4,4 млн грн на амуніцію та тактичне спорядження, 3,6 млн грн на пальне, 2 млн грн на ліки та понад 1 млн грн на ремонт автотранспорту ЗСУ, 15,7 млн грн на БПЛА та комплектуючі до них.

Кожного дня ми допомагаємо нашим захисникам. Тільки протягом серпня-вересня було надано цільової допомоги на понад 20 млн грн. Так, підрозділу протиповітряної оборони було передано у користування інкасаторський броньований автомобіль та закуплено амуніцію на суму понад 226 тис. грн.

Також Банк надав допомогу тимчасово переміщеним особам, зокрема співробітникам Банку, в Ужгороді, Тернополі, Хмельницькій області, дитячому будинку, евакуйованому з м. Харків, лікарні в Харкові, національній поліції м. Київ та Дніпро, воєнній адміністрації м. Київ.

Нагадаємо, перерахувати кошти на допомогу Збройним силам України можна через цифровий банк Sense SupperApp. Для цього потрібно вибрати вкладку «Платежі»/«Допомога ЗСУ», зазначити бажану суму допомоги та надіслати кошти. Крім того, можна перетворити на гроші будь-які бонуси — Cash'U, Travel, «Вигода». Усі вони йдуть на допомогу ЗСУ та мирним українцям.

01 01